‘’Hayalleri üretiyoruz ‘’

Hayalleri üretiyoruz ‘’ sloganı ile yola çıkan Firmamız çocuk oyun parkları kent mobilyaları alanında çalışmış olup edinilen tecrübe ve bilgi birikimini siz müşterilere eksizsiz sunmaktadır.

Park Nida Kent Mobilyaları olarak kaliteyi prensip ediniyor ve kent mobilyaları ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyuyoruz.

Ankara Kahramankazan’da 2000 m2 alanımız ile hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin biz üretelim!

ParkNida olarak çocuk oyun parkları, oyun elamanları, kent ekipmanları, kamelyalar, pergoleler, dış mekan spor aletleri, bank ve çöp kovası imalatıyla kaliteli hizmet konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla sektöründe ayrıcalık yaratmaktadır. Üretimde tüm malzemelerin EN 1176 standartlarına uygun olarak hammadde ve boya kimyasallarından insan sağlığına zarar vermeyen üstün bir kaliteye sahip olmasına önem vermiştir. Her geçen gün yeniliklere ve AR-GE çalışmalarına önem vererek farklılık yaratmaktadır.

Çocuk Parklarında TS EN 1176, Çöp Kovalarında TS EN 13735, Oturma Banklarında TS 7941, Piknik Masasında TS 4687, Ahşap Kamelyalarda TSE K-65, Dış Mekan Fitness Aletlerinde TS EN 16630 belgelerine sahip olan firmamız, TS ISO 18001 ve TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

ParkNida ailesi olarak yarınki geleceğimiz olan çocuklarımıza sağlıklı bir ortam mutlu bir gelecek hazırlamaktan gurur duyarız…

Park Nida Ailesi